Kokybė

Savo įmonėje mes turime įdiegę paslaugos kokybės kontrolės sistemą, užtikrinančią aukštą, klientų poreikius atitinkančią teikiamų paslaugų kokybę. Įdiegta Kokybės vadybos sistema, atitinka ISO 9001:2008 standarto reikalavimus.

Valymo paslaugas atliekantis personalas atrenkamas ir apmokomas įmonės kokybės inspektorių, turinčių ne vienerių metų patirtį valymo paslaugų srityje ir išmanančių Kokybės vadybos sistemos standarto reikalavimus.

Prieš pradedami dirbti visi įmonės darbuotojai yra paruošiami profesionaliam darbui, t.y. supažindinami su naudojamos chemijos priemonių ypatybėmis bei apmokomi, kaip praktiškai ir teisingai su jomis elgtis darbo metu. Kiekvienam objektui skiriamas atsakingas atstovas, kuris kasdien seka atliekamų paslaugų kokybę ir reaguoja į kiekvieną kliento pageidavimą ar pastabą, tuo užtikrindamas pastovų įsipareigojimų vykdymą.

Mes skiriame didelį dėmesį aplinkos apsaugai ir savo veikloje dedame pastangas mažinti jai daromą žalą aplinkai. Esame įdiegę Aplinkos apsaugos vadybos sistemą, atitinkančią tarptautinio standarto ISO 14001:2004 reikalavimus. Teikdami paslaugas naudojame tik sertifikuotas, nekenkiančias aplinkai, sveikatai ir saugumo reikalavimams atitinkančias valymo priemones ir inventorių. Darbus atliekame naudodami profesionalią Vokietijos koncerno HAKO, Šveicarijos kompanijos CLEANFIX valymo įrangą, profesionalius firmos FILMOP valymo įrankius bei Vokietijos gamintojo BUZIL ir Ispanijos gamintojo SUCITESA valymo priemones.

Darbuotojų saugai ir sveikatai esame įdiegę Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą, atitinkančią tarptautinio standarto BS OHSAS 18001:2007 reikalavimus. Vadovaujantis šio standarto reikalavimais, skiriame daug dėmesio prevencinėms priemonėms, kuruos skirtos darbuotojų darbingumui, sveikatai ir gyvybei darbe užtikrinti visuose įmonės darbinės veiklos etapuose, bei tinkamai apsaugant personalą nuo profesinių ligų, traumų, bei profesinės rizikos.

SERTIFIKATAI IR KOKYBĖ

Stipriausi Lietuvoje 2020 ISO9001 sertifikatas ISO14001 sertifikatas BS OHSAS 18001 sertifikatas